Yukarı
Telefon
Dil Seçin
WhatsApp
İnstagram

Ana ÜRÜNLERİMİZ

KATI GÜBRELER

Sağlıklı toplumun sağlıklı topraklardan elde edilen sağlıklı besinlerden başladığı bilinciyle, her türlü tarım ve bahçe toprağında kullanılabilecek organik kaynaklı gübrelerimizin bulunduğu ürün grubumuzdur.

SIVI GÜBRELER

Ekolojik sürdürülebilirlikle beraber verimi hedeflediğimiz, solucan gübresi kaynaklı, çevre dostu, organik sıvı bitki besleme ürünlerimizin yer aldığı serimizdedir.

TEKNİK ÜRÜNLER

Geliştirdiğimiz yeni nesil teknoloji ile tarımda yeni bir dönem;
RİVERM VERMICOMPOST TECHNOLOGY
Bizim için yenileşme, bilgi, araştırma, teknoloji, kalite anlamına gelir.

HOBI ÜRÜNLERİ

Rivo’s Reaktöründe Hidrodinamik Kavitasyon su işleme sistemi ile kimyasal ajan kullanmadan solucan gübresi ve leonardit kaynaklı Rivos Çiçek Coşturan kullanıma hazır doğal üründür.

SOLUCAN & BESLEME

Rivo® kalitesiyle hazırlanmış fermente solucan maması içeriği, büyükbaş hayvan gübresini seperatörden geçmeden önce analiz sonuçlarını göz önünde bulundurarak satın alıyor ve fermante ediyoruz.

GÜBRE TAKVİMİ

Türkiye toprakları her geçen gün organik madde açısından fakirleşmektedir. Bunun için kullandığımız gübrelerin organik kökenli olup hem toprak yapısını iyileştirmesi hem de yetiştirilen bitkinin besin ihtiyacını karşılanması gerekmektedir.

Riverm

Hakkımızda

Riverm Kompost Vermikompost Tarım Hayvancılık Makina San. ve Tic. Ltd. Sti. organik ve iyi tarım uygulayıcılarına yönelik organik gübre üretimi ve ticareti yapmak amacıyla Mart 2013’te kurulmus olan Türkiye ve Ukrayna ortak girisimidir.

21 Ekim 2014 tarihinde Organik Gübre Üretim Lisansını alan girisimimiz organik nitelige sahip olan solucan gübresini üreterek, özellikle organik tarım ve iyi tarım uygulamaları gerçeklestiren üreticilerin hizmetine sunmaktadır.

Devamı

KATI VE SIVI ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz Organik Gübreler ve Organomineral Gübreler olmak üzere iki gruptan oluşmaktadır.

RİVO'S TEKNİK

Vermigübre Teknolojisi

GENEL BİLGİLER

''DOĞADAN DOĞAYA''

Sürdürebilirlik, kentleşme ve modern yaşamın getirdiği kolaylıklar karşısında bozulan "DOĞAL DENGENİN" yeniden inşasına yönelik etkileşim hareketidir.
SOLUCAN GÜBRESİ NEDİR?

Her türlü organik atık ve artıkların fermantasyonu sonucunda oluşan mamayı solucanlarımıza yediriyoruz ve solucanlarımızın sindirim siteminden geçtikten sonra dışarı attıkları humus benzeri materyale solucan gübresi diyoruz.BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Solucan gübresi bulunan toprakta solucanlar her zaman yeni kanallar açarak toprağın sürekli havalanmasını ve yağmur sularının birikmesini sağlarlar.

Devamını oku

RİVERM ÜRÜN GURUBU

Verimli büyüme için doğru tarım ürünleri... Riverm olarak 3 ana grupta üretim yapmaktayız.
*Katı Gübre
*Sıvı Gübre
*Solucan Gübresi Üretim EkipmanlarıKATI SOLUCAN GÜBRESİ NEDİR?
FAYDALARI NELERDIR ?

√ Kaba bir gübre gibi hareket etmez. Atomik ve moleküler seviyede etki yapar.
√ Kökler tarafından ihtiyaç doğrultusunda dengeli bir şekilde tüketilir. Bu yüzden kök ile doğrudan temas etmesinde sakınca yoktur.SIVI SOLUCAN GÜBRESİ NEDİR?

√ Bitkilerin büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan; Humus maddeleri, makro ve mikro besin elementleri, aminoasitler, enzimler, büyüme hormonları, doğal antibiyotikler ile yararlı mikroorganizmaları içerir.


HUMiK ASİT NEDİR?

√ Humik Asit yüksek kaliteli leonardit kullanılarak üretilen humik ve fulvik asit içeren toprak düzenleyicisi bir üründür.
√ Hücre bölünmesini hızlandırır. Dolayısıyla, bitkinin büyümesi ve gelişmesi de hızlanır.
√ Kök oluşumunu ve gelişimini hızlandırır. Saçak kök oluşumunu teşvik eder.KIRMIZI KALİFORNİYA SOLUCANI NEDİR?

√ Kırmızı kaliforniya solucanı, halkalı solucan sınıfında bulunan lumbricidae ailesinin 8 türünden birisi olan toprak solucanıdır.


Devamını oku


RİVERM BİLGİLENDİRME


ÜRÜN UYGULAMALARI

Riverm ürün uygulamaları / denemeleri için tıklayın..

GÜBRE TAKVİMİ

Riverm Gübrelemele Takvimi için tıklayın..

BİTKİ BESLEME ÜRÜNLERİ

Riverm Bitki Besleme Ürünleri için tıklayın..

MAKALELER

Solucan Gübresi makaleleri için tıklayın..

Nusratlı Mah. 5011. Sk. No: 5
Süleymanpaşa/Tekirdağ
+90(282) 229 20 70
Pzt - Cuma : 08:30 - 18:30
info@riverm.com.tr
Sipariş : 7/24