Organik Katı Bitki Besleme Ürünleri

Sağlıklı toplumun sağlıklı topraklardan elde edilen sağlıklı besinlerden başladığı bilinciyle, her türlü tarım ve bahçe toprağında kullanılabilecek %100 organik kaynaklı gübrelerimizin bulunduğu ürün grubumuzdur.

 

Bu ürün grubunda, öncü firmamızın yola çıkış kaynağı olan, çeşitli organik atıkların hijyenik ve doğal ortamlarında Kırmızı Kaliforniya solucanlarınca tüketilmesi yoluyla üretilen Rivo Katı Solucan Gübresi, Türkiye'nin en zengin kaynaklarından elde edilen, güçlü bir toprak ve bitki büyüme düzenleyici olan ürünümüz Rivo's Leonardit ile bu iki ürünün optimum oranlardaki karışımı yoluyla oluşturulan ve gerek toz gerekse de granül formlarda siz üreticilerimizin hizmetine sunulan ürünümüz Rivonardit yer almaktadır.

Yüksek organik madde, humik fulvik asit ve bitki besinleri içeren bu ürün grubu üyeleri, her türden toprağı düzenleyerek bitkilerinize stresten uzak ideal yetişme koşulları sağlayacaktır.

Tarıma ve toprağa bütüncül bakışımızın sonucunda özel olarak formülize ettiğimiz, organik gübre ve mineral bitki besinlerinin ideal oranlarda bir araya getirilmesiyle elde ettiğimiz gübre grubumuzdur.

 

İçeriklerindeki yüksek oranda organik madde, humik fulvik asit ve ana bitki besin elementleri ile gerçek taban gübreleri olarak görev alan bu ürünlerimiz, hem mahsûlünüze ihtiyacı olan besini sağlayacak, hem de topraklarımızı organik maddece zenginleştirerek gelecek kuşaklardan ödünç aldığımız tarım arazilerinin sürdürülebilir işlenmesine katkıda bulunacaktır.

katı.png

Rivo Katı Solucan Gübresi 25kg

rivonardit.png

Rivonardit Katı 25kg

sıvı 5.png

Rivo's Leonardit 25kg

kutu.png

Rivo Katı Solucan Gübresi 3kg